De korte trouwjurk als tweede jurk is officieel een trend

Geplaatst op: 09 januari 2019

Een korte trouwjurk wordt vaak gekozen door bruiden die een bruiloft hebben op het strand of als extra jurk voor de trouwreceptie. Een korte trouwjurk is praktisch omdat je geen last hebt van een sleep of de lengte van de jurk en een korte jurk geeft ook direct een sexy gevoel.

Korte trouwjurk als tweede jurk

Een korte trouwjurk als tweede jurk voor de avond is natuurlijk een luxe die niet iedereen zich kan veroorloven, maar de tweede jurk is zeker iets waar steeds meer bruiden voor kiezen. Als je interesse hebt in een tweede jurk dan kun je ook kiezen voor twee goedkopere jurken in plaats van één dure jurk. Overleg dit met je bruidsadviseuse in de winkel. Na de bruiloft kun je de korte jurk verven in je favoriete kleur en verder dragen als cocktailjurk.

Accessoirize je korte trouwjurk

Toch kiezen bruiden niet altijd voor een korte trouwjurk omdat ze bang zijn dat ze het bruidsgevoel missen. Dat is nergens voor nodig, want ook bij een korte trouwjurk kun je bijvoorbeeld een lange sleep dragen gedurende de ceremonie of een korte sluier of gezichtsluier erbij staat ook super bruidig J

Aanpassingen maken aan je korte jurk

Het maken van een losse lange sleep voor tijdens de ceremonie is iets wat je met je bruidsadviseuse kunt bespreken. Ons team heeft vaker lange slepen gemaakt voor over korte jurken of zelfs losse tule rokken die je over je korte trouwjurk kunt dragen.  Na de ceremonie kun je de rok of sleep verwijderen zodat je tijdens de receptie en het feest kunt dansen in je korte jurk. Kortom, laat je niet uit het veld slaan als de perfecte trouwjurk er niet lijkt te zijn. Ons team van coupeuses en naaisters zijn zeer kundig en helpen je graag verder om van een bijna perfecte trouwjurk je droomjurk te maken.

Bekijk hieronder een aantal van onze favoriete korte trouwjurken uit de collectie van onze winkel.

Ben jij op zoek naar een korte trouwjurk? Maak dan een afspraak om deze en andere mooie trouwjurken te komen passen bij onze winkel in Rotterdam.